Dijital Reklam

Google Reklamları Adwords

Çoğu sektörde reklam yayınlamanın en kolay yolu Google Adwords gibi gözükse de sadece panel açıp kampanya oluşturmak yeterli değil.

Müşterilerimiz arasında Google adwords kayıt olup, tıklama başı 200 tl ödeyen vakalar mevcut.

Google reklam verme aramalarında bir çok ajans mevcut işin uzmanı olmuş hatta partner olan bir çok danışmanın yüksek bütçeli reklamları en düşük bütçeli harcamalara çevirdiği kanıt olarak yeterli.

AHG tasarım ve Reklam danışmanlık hizmetleri de yıllara dayanan tecrübesi ile yüzlerce müşterisinin Çevrimiçi reklamcılık hizmetini üstlenmiş ve başarılı sonuçlar elde ederek insanların beğenisini kazanmıştır. 

Gelin beraber Google Adwords Ads nedir neleri ihtiva eder beraber inceleyelim.

blank

İnternet Reklamları Adwords

lk olarak Google AdWords’ü anlamak ve değerlendirmek önemlidir. Google, tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılık modelinin oldukça etkili olması nedeniyle geçtiğimiz yıl reklamlardan 95 milyar doların (gelirinin yaklaşık% 86’sını) kazandı. Talebi net şeklide gösteriyor!


Büyük ve orta ölçekli işletmeler genellikle bir Adwords Reklam kampanyasının uygulanmasına ve yürütülmesine yardımcı olmak için profesyonel bir ajans kiralamayı tercih eder. Google AdWords’de uzmanlaşmış bir PPC ajansı size değerli tavsiyeler verebilir, kısa ve uzun vadeli stratejiler geliştirebilir ve tıklama başına ödemeli reklamcılık dünyasında gezinirken size zaman ve para kazandırabilir.


PPC nedir? : İngilizce’de Pay Per Click , Türkçe karşılığı da Tıklama Başına Maliyettir.. Eskilerde kontör yüklemeleri ve harcamaları ile aynı özellik taşıyor tek fark Kampanyanızı doğru şeklide oluşturacak bir uzman ! Disiplinsiz ve rasgele oluşturulan reklamlar hem geri dönüş sağlamaz hemde bütçeniz boşa gidebilir.


Hizmet veya Ürün satışı yapan firmaların işlerini büyütmek ve büyük kitlelere hitap etmek için Google reklam (Ads) kullanarak müşterilerine daha kolay ulaşıyor. başta da belirtildiği gibi reklam yayınlamadan önce belirli bir plana göre hareket ederek işi uzmanına bırakmak her zaman karlı çıkmanızı sağlayacaktır.

 

Google reklam verme için 

Hemen Başvur

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu