Google Reklam Verme

AHG dijital pazarlama ajansımız ile iş hacminiz büyütmek oldukça kolay! 30’u aşkın Google reklam yönetim hizmeti alan firma yanlıyor olamaz. Google Ads sertifikalı ve bir çok sektörde deneyimli ekibimiz ile dönüşüm odaklı reklam yönetim hizmeti sunmaktayız. Google reklam ver aramalarında, ürün ve hizmetlerini doğru alıcılara ulaştırmak isteyen işletmeler dijital dünyanın avantajlarını araştırmaya başlamış demektir.

Google Reklam Verme

Google reklam verme işinize yapacağınız en büyük yatırımlardandır. Arama ağı ve görüntülü reklamlar, firma imajınızı ve iş hacminiz büyütmenin en kolay yoludur. Büyük, orta ve küçük milyonlarca işletme müşterilerine Google arama ağı reklamları ve görüntülü reklamlar ile ulaşarak hizmet ve ürünlerini pazarlıyorlar. Bu sayede çift yönlü kar elde etmiş oluyorlar. Birincisi markalarını sektörlerine ilgi duyan herkese göstererek imajlarını yükseltiyorlar, İkincisi satış yaparak iş hacimlerini genişletiyorlar.

Sizde bugün ilk adımı atarak Google reklam verme girişiminizi başlatın.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Google Reklam Ajansı

Reklam ajansları yıllara dayanan tecrübeleri ve Google reklamları alanındaki kişisel deneyimlere sahip çalışanları sayesinde reklamlarınızı olması gerektiği gibi yönetirler. Reklam kurgulamadan doğru anahtar kelime, başlık, dönüşüm ölçümleme, yer, teklif verme ve daha bir çok ayarlamayı olması gerektiği gibi yaparak zaman ve nakit alanına karlı çıkmanızı sağlarlar. Bu sayede boşa bütçe tüketmemiş olursunuz.

Arama Ağı Google Ads Reklamları Nedir?

Google arama motorunda sunulan reklam modelleri; Metin reklam, Duyarlı reklam modeli ve Telefon araması üreten reklam modellerini içerir. Alttaki resimde hem metin reklam, hem de telefon araması reklam modelini inceleyebilirsiniz. Bu reklam modeli hizmet sektörü ve perakende ürün satan E-Ticaret siteleri içinde uygundur.

Google arama ağı reklamlarını aşağıdaki resimlere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Google Ads Görüntülü Reklamlar

Google ads görüntülü reklamlar ile marka bilinirliğinizi artırırken, hizmet ve ürünlerinizi büyük kitlelere pazarlayabilirsiniz. Aşağıdaki görselde görüntülü reklam örnekleri yer almaktadır. Görüntülü reklam modeli hedef kitlenize (sizin ürün, hizmetlerinize) ilgi duyan kişilere gösterim yaparak satın almalarını sağlayabilirsiniz.

Görüntülü reklam modeli bir çok iş kolu için uygundur. Örneğin bir taksi durağınız var; Daha önce bölgenizde, Google arama motorundan taksi araması yapış veya taksi hizmeti ile ilgilenen müşterilerinize görüntülü reklamlarınızı sunarak durağınızın sadık müşterileri haline getirebilirsiniz. Buda marka bilincinizi oluşması demektir. Aynı reklamlar ile taksi arayan müşterinize anlık hizmet verebilirsiniz.

Google yeniden pazarlama stratejisi sayesinde web sitenizi ziyaret eden kişilere görüntülü reklamlarınız bir çok kez göstererek hizmet veya ürünlerinizi satın almaya ikna edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan resimlere tıklayarak, görüntülü reklam örneklerini inceleyebilirsiniz.

Google Ads Reklamları Ne işe Yarar?

Google reklamları; İnternette hizmet veya ürün arayan yüzbinlerce müşteriye ulaşmanız sağlar. Bu da işleriniz pozitif yönlü büyümesi demektir. yukarıdaki resimde yer alan firmalar bunu bilincinde hareket etmektedirler.

Google Ads ( Adwords ) Reklam Modelleri

  • Google Ads Arama Ağı Reklamları
  • Google Ads Görüntülü Reklamları
  • Google Ads Telefon Reklamları
  • Google Ads Alışveriş Reklamları

Google Reklamlarının Avantajı Nedir?

  • Web sitenize ziyaret çekerek site içeriğinizin ve marka bilinirliğinizi yükselmesini sağlar
  • Kazancınızda artış sağlar
  • Sektörünüze uygun hedef kitleleri seçerek reklam bütçenizi verimli kullanmanızı sağlar
  • Telefon araması alarak müşterileriniz sizinle direk iletişim kurmasını sağlar
  • El ilanı, Gazete ilanı gibi eski ofset reklam modellerine göre daha çok geri dönüş almanızı sağlar

Google Reklam Ajansı Nasıl Çalışır?

Google arama motoru ve iş ortaklarında reklam vermeye karar verdi iseniz, reklam ajansımız ile iletişime geçerek sektörünüze uygun reklam modelini belirleyin. Arama ağı veya görüntülü reklam modeli ile saatler içinde reklamlarınız aktif hale getirelim.

Google Reklam Verme Fiyatları

Reklam bütçenizi sektörünüzle alakalıdır. Rekabetin yüksek olduğu sektörler ile düşük olduğunu sektörler bulunmakta.

Firmanızın bulunduğunu sektörün rekabet oranlarını inceleyerek size günlü, haftalık, aylık bütçe teklifleri sunuyoruz. Google reklam ajansı ile çalışmanın bir çok avantajı varıdır. Bunlarda biride bütçenizi doğru harcayarak tutarlı dönüşler almanızı sağlamaktır. Bu iyi optimize edilmiş reklamlar ile mümkündür.

Google reklam verme girişiminizi bugün başlatarak iş hacminizi ve imajınız büyütün. Aşağıda yer alan formu doldurarak veya Whatsapp butounu kullanarak bize ulaşın.

Reklam Başvuru Formu

Sektörünüz hakkına bilgi verin
Google reklam verme, reklam yönetim hakkında detaylı bilgileri, teklif formunda sağlamış olduğunuz iletişim bilgileri üzerinde size ileteceğiz.
Canlı Destek için Tıklayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?