Dijital Reklam

Benim işletmem uzmanı

Güncelleme

*Google haritalardaki işletmeniz askıya mı alındı? Yenisini açmanıza rağmen yine mi askıya alınıyor?

*Sebebini bilmediğiniz bir durumdan dolayı işletme profiliniz askıya mı alındı?

1-Artık bunları dert etmeniz gerek yok! Müşterilerinize, web siteniz ile hizmetiniz pazarlayabilir veya ürünleriniz satabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gerek firmanız ait bir web site oluşturmak için bizimle iletişime geçmek.

2-Web sitenizin tasarımında sonra Google Adwords (Ads) reklam uzmanı ekibimiz reklam kampanyalarınız oluşturarak, aramalarda ilk sırada (haritalarında üzerinde) yer almanızı sağlayacaktır. Bu saye de satışlardaki artışınız görerek, Google haritalarda harita kaydı oluşturma askı, probleminde tamamen kurtulmuş olacaksınız. Sizde çözüm sunduğumuz mutlu müşterilerimiz arasına katılmak için aşağıda yer alan iletişim butonunda bize ulaşın.

Benim işletmem uzmanı : Haritalarda ve Google aramalarında yer almak için işletmenizin bir konumu olsun yada olmasın işinizi yakın ve uzak çevreler kolayca duyurmamım en kolay yolu işletme harita kayıtlarıdır. Bu içerikte benim işletmem uzmanı destek ekibinden yardım alarak işletme profiliniz haritalarda ve arama ağında görünürlüğünü artırabilirsiniz. Benim işletmem kayıt işleminin nasıl yapıldığını bu içeriğimizde sıraladık.

Benim işletmem uzmanı işletme profiliniz için neler yapar?

 • Profilinizi SEO kurallarına göre optimize eder.
 • İlgili anahtar kelimeler ile dış bağlantılar oluşturur.
 • Aramalardaki yükselişiniz hızlandırmak için size yönergeler sunar.

Google haritaların sunmuş olduğu bu hizmetten  bir çok firma kategorisi yararlanmaktadır. Oteller, Mağazalar, Spor salonları, Restaurantlar, Hizmet ve ürünü pazarlayan bir çok firma yer alıyor.

İşletmelerin harita ve aramalarda görünmeden önce işletmelerini doğrulamaları gerekmektedir. Bir çok doğrulama yöntemi vardır bunları aşağıda sıraladık.

Google benim işletmem doğrulama

 • Mobil onay ile doğrulama – benim işletmem telefon ile doğrulama
 • Kart postalla doğrulama
 • E-posta ile doğrulama
 • Telefon ile doğrulama

Bu doğrulama seçenekleri her işletme için geçerli değildir. Sabit bir konum gerektiren işletme kategorileri için kart postalla doğrulama zorunlu kılınmıştır. Dijital hizmet sunana bazı ajanslar işletmeler için ise mobil veya telefonla doğrulamayı Google play dan mobil uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Aramalarda ilk sayfada veya ilk sırada yer almak için SEO ayarları, Etiketler, İşletme açıklaması, Resimler doğru optimize edilmelidir. Buda uzmanı olan biri ile çalışmakla mümkündür.

Benim işletmem destek ekibi

Google benim işletmem seo uzman biri tarafından optimize edilmesi; ilk sayfa da yer almanızı sağlayacak ve bunan paralel olarak potansiyel müşterileriniz size ulaşmasına, iş hacminin büyümesine yarayacaktır.

Benim işletmem destek ekibi ve işletme sayfası optimizasyon hizmeti veren AHG web tasarım ve Dijital pazarlama ajansından bu konuda rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Google Adwords reklamları ile işletmenizin profilini ik sırada serğileyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formda yer alan mesaj kısmında bunu belirtmelisiniz.

Google Benim Işletmem Yorum

Hizmet Neler içeriyor?

Benim işletmem yardım seçenekleri arasında verdiğimiz hizmetler, İşletmenizin Haritalarda ve aramalarda yer alması için Markanızı en doğru ifade başlık, işinizin ayrıntılı açıklaması, hangi kelimelerde yer almak istiyorsunuz ön araştırma sonrası;

 • Bu içeriklerin girişleri
 • SEO açısından önemli etiketler
 • İşletmenizin konumu
 • İşletmenizin telefon numaraları
 • İşletmenizin Logo su ve resimleri
 • Yayın oluşturma sıklığı öğretileri
 • Yorum yönlendirme
 • İşletmem yorum paketleri (opsiyonel)

ve işletmeniz için uygun olan doğrulama yöntemini yapıyoruz.

Bu işlemler danışmanlık içerir. işetme kaydı olanalar içindir. danışmanlık Ücretlidir.

Ücretler

Hali hazırdaki işletme kaydınız için SEO optimizasyon hizmet bedeli: 600 ₺ dir.

Ekler:

Üçüncü taraflarla  çalışma politikasını ulaşmak için linki ziyaret edebilirsiniz.

İşletme girişinizi Aramalarda ve Haritalar da nasıl yöneteceğinizi öğrenin . Potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın.
Başlamak için google.com/business adresini ziyaret edin.

Bu İçeriği Değerlendir

10 - 9.3

9.3

10

Bu içeriğin aradığınız çözüme ne derece cevap verdiğini aşağıdan yıldız oylama ile değerlendirin

User Rating: 4.15 ( 9 votes)

İlgili İçerikler

Başa dön tuşu