Benim işletmem uzmanı

Benim işletmem uzmanı : Haritalarda ve Google aramalarında yer almak için işletmenizin bir konumu olsun yada olmasın işinizi yakın ve uzak çevreler kolayca duyurmamım en kolay yolu işletme harita kayıtlarıdır.

Google haritaların sunmuş olduğu bu hizmetten  bir çok firma kategorisi yararlanmaktadır. Oteller, Mağazalar, Spor salonları, Restaurantlar, Hizmet ve ürünü pazarlayan bir çok firma yer alıyor.

İşletmelerin harita ve aramalarda görünmeden önce işletmelerini doğrulamaları gerekmektedir. Bir çok doğrulama yöntemi vardır bunlardan aşağıda sıraladık.

Benim işletmem doğrulama yöntemleri

 • Mobil onay ile doğrulama
 • Kart postalla doğrulama
 • E-posta ile doğrulama
 • Telefon ile doğrulama

Bu doğrulama seçenekleri her işletme için geçerli değildir. Sabit bir konum gerektiren işletme kategorileri için kart postalla doğrulama zorunlu kılınmıştır. Dijital hizmet sunana bazı ajanslar işletmeler için ise mobil veya telefonla doğrulamayı Benim işletmem mobil uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Aramalarda ilk sayfada veya ilk sırada yer almak için SEO ayarları, Etiketler, İşletme açıklaması, Resimler doğru optimize edilmelidir. Buda Benim işletmem uzmanı olan biri ile çalışmakla mümkündür.

Benim işletmem destek ekibi

Google benim işletmem Uzman biri tarafından optimize edilmesi; ilk sayfa yer almanızı sağlayacak ve bunan paralel olarak potansiyel müşterileriniz size ulaşmasına, iş hacminin büyümesine yarayacaktır.

Benim işletmem destek ekibi ve işletme sayfası optimizasyon hizmeti veren AHG web tasarım ve Dijital reklam ajansından bu konuda rahatlıkla hizmet alabilirsiniz. Yüzlerce harita kaydı referansına sahip ekibimiz ile işi ehline teslim ederek karlı çıkın!

Google Adwords reklamları ile işletmenizin profilini ik sırada serğileyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formda yer alan mesaj kısmında bunu belirtmelisiniz.

google benim işletmem yorum

Hizmet Neler içeriyor?

İşletmenizin Haritalarda ve aramalarda yer alması için Markanızı en doğru ifade başlık, işinizin ayrıntılı açıklaması, hangi kelimelerde yer almak istiyorsunuz ön araştırma sonrası;

 • Bu içeriklerin girişleri
 • SEO açısından önemli etiketler
 • İşletmenizin konumu
 • İşletmenizin telefon numaraları
 • İşletmenizin Logo su ve resimleri
 • Yayın oluşturma sıklığı öğretileri
 • Yorum yönlendirme
 • İşletmem yorum paketleri (opsiyonel)

ve işletmeniz için uygun olan doğrulama yöntemini yapıyoruz.

Bu işlemler danışmanlık içerir. Sıfırdan işletme harita kaydı açmak isteyenler ve işetme kaydı olanalar içindir. Haritalara işletmenizi ekleme hizmeti ve verdiğimiz danışmanlık Ücretlidir.

 

Ücretler

Sıfırdan benim işletmem hesabı oluşturma ve seo optimizasyon hizmet bedeli : 179 ₺

Hali hazırdaki işletme kaydınız için SEO optimizasyon hizmet bedeli: 79 ₺ dir.

 

Hemen Başvur

   

  Not: Kart postalla yapılacak doğrulama işlemleri 14 gün sürmektedir. Sektörünüz mobil onaya uygunsa dakikalar içinde işletmeniz doğrulanmaktadır.

   

  Ekler:

  Verdiğimiz hizmet; uzman yardımı ile Google nin politikalarına uygun doğrulama içindir. ücret karşılığı anında doğrulamak için değildir!

  Üçüncü taraflarla  çalışma politikasını ulaşmak için bu ari ziyaret edin.

  İşletme girişinizi Aramalarda ve Haritalar da nasıl yöneteceğinizi öğrenin . Potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın.
  Başlamak için google.com/business adresini ziyaret edin.

   

  Yorum yapın