Dijital Reklam

Antalya Google Reklam Verme – AHG Dijital Pazarlama Ajansı

Antalya Google reklam verme, hizmetiniz, ürünlerinizi veya markanız hedef kitlenize ulaştırarak iş hacminiz büyütmek veya portföyünüzü artırmak istiyorsanız, meraklanmayın doğru yerdesiniz. Google ads’i dünyada milyonlarca işletme boşuna tercih etmiyor. Doğru yoldasınız!

Daha önce kendi başınız reklam vermiş olabilirsiniz, bir uzman veya bir ajansla çalışmış istenile verimi alamamış olabilirsiniz. Bunları düşünmeniz gerek yok artık. AHG dijital pazarlama olarak Google adwords reklam alanından yüzlerce başarılı referansa sahibiz.

Antalya Google Reklam Verme

Başlıklar

Turizm şehir Antalya da binlerce firma Google reklamları ile müşterileri ulaşarak işlerini ve müşteri hacimlerini büyütüyorlar. Ajansımı Antalya da turizm alanlarında ki 8 yıllık tecrübesi sahiptir. Turizm sektöründe Google de tüm reklam modelleri (Arama ağı, Görüntülü reklam ağı, Video reklamlar) performans garantili reklam vermek için yapmanız gerek bize ulaşmak. Geri yaslanın ve reklamlarınız ile iş hacminiz nasıl büyüdüğünü izleyin. Antalya Google reklam verme ajansımız ile oldukça kolaydır. Sebebi Turizm ve bir çok sektörde 8 yıllık deneyimi ve tercübesidir.

Google Reklam Verme İşlemleri Nedir?

2023 Google politikalarına göre de Google de reklam verebilmek için bazı kurallara güncelledi. Reklam veren doğrulaması için çalışma izin belgesi, vergi levhası gibi resmi kurumlardan alınmış belgeleri Google sunmanız gerekmektedir. Bunu yanı sıra reklam veren kişinin kimlik resmini sunmanız gerekmektedir.

Gelelim Google’nin güncel politikalarına göre, reklam vermek için gereklilikler.

  1. Google mail(gmail) hesabınız olması gerekli.
  2. Müşterileriniz size ulaşabilmesi ve Google hesabınız doğrulamak için telefon numarası.
  3. Günlük reklam ödemelerini yapacağınız Kredi kartı veya banka kartı.
  4. Reklam veren doğrulaması, gerçek veya tüzel kişiler için faaliyet belgesi, vergi levhası, resmi kimlik kartı, sürücü belgesi, pasaport.
  5. Web sitesi. Ürün ve hizmetlerinizi tanıttığınız web siteniz olmadan aram ağıdan reklam vermezsiniz.( web siteniz yok ise web tasarım alanında hizmet veren firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz.)

Google reklam verme ücretleri nedir?

Genelde karıştırılan bir soru olarak bunun yanıtı; Google günlük reklamlar için yaptığınız harcama size bağlıdır. Bunu sektörünüz rekabeti belirler. Rakiplerinizle yarışabilmeniz için gerekli minimum tutarı günlük harcamanız gereklidir. Reklamlardan gereken dönüşü alamayabilirsiniz veya çok düşük dönüşler alırsınız. Ortalama tıklama başı maliyet sektörünüze bağlı olarak değişir. Bu kavramı açıklaması her tıklama için ödeyeceğini tutardır. Bu arama ağı reklamları için geçerlidir. Görüntülü reklamların işleyişi çok farklıdır.

Aylık Reklam Yönetim Ücreti

Ajansa olarak bizimle çalışmaya başladığınız da, sektörünüzün rekabetini tespit ederek günlük minimum harcamanız gerek ücreti belirliyoruz. Alakalı Anahtar kelimeleri belirleyerek reklam kampanyalarınız oluşturuyoruz. Reklam kapmayanları aktif olduğundan Google’nin makine öğrenim süreci 5 gündür. 5 Günü sonundan reklamlarını rayın oturmuş şeklide gösterim alarak tutarlı dönüşler sağlamaya başlayacaktır.

*Önemli Not: Reklamlar için günlük harcadığınız ücretle, ajansımızın aylık reklam yönetim ücreti arasında bir bağ yoktur. Reklamlar için günlük 100 tl de harcasanız 10000 tl de harcasanız, ajansımı aylık reklam yönetimi hizmeti için sabit ücretini alır.

Aylık reklam yönetim ücreti, kampanya sayısı, sektöre göre fiyat değişikliği göstermektedir. Fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz veya Whatsapp destek hattımız dan bize ulaşabilirsiniz.

Antalya Reklam Ajansı

Konu başlığından da anlaşıldığı üzere Antalya reklam ajansı ile çalışmak Google reklamlarınızdan verim almanızı sağlar. Bu sayede gereksiz reklam harcamalarından kaçınmış olursunuz. Hem zamandan hem nakitten kazançlı çıkarsınız. Google arama ağı, Google görüntülü resim reklamlar, Youtube video öncesi atlanır ve atlanamayan reklam seçenekleri ile müşterilerinize ulaşın, işiniz büyütün.

Google Adwords Hesabım kapatıldı Ne Yapabilirim?

Daha önce Google adwords reklam verdiniz ve bu hesaba ait reklam hesabınız belirli nedenlerde kapatıldı ise aynı firma ismini, ödeme için aynı ödem kartını, aynı telefon numarasını kullanamazsınız. Bunu yapmaya çalıştığınızda yeni açtığınız reklam hesabı da kısa sürede kapatılacaktır. Böyle bir durum söz konusu ise aşağıdaki iletişin hattımızdan bize ulaşınız. Google uzmanı arkadaşlarımız size çözüm sunacaktır.

Google Reklam Uzmanı için Şimdi Teklif Alın

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir