Yazılım

Vodafone paket bildirimi kapatma İphone

Vodafone paket bildirimi kapatma bir çok kişinin sorunu haline geldiği için bu içeriğimizde Vodafone ekrana gelen teklifleri kapatma için kesim çözümden bahs edeceğiz.

İphone cihazlarda ekrana gelen bu teklif bildirimleri çok sinir bozucu oluyor. Vodafone paket bildirimi kapatma ve bu sorundan kurtulmak için aşağıdaki adımları izleyerek bunu kolayca yapabilirsiniz.

1. Yöntem

İphone cihazımız dan Ayarlar > Hücresel > SIM Uygulamaları > Cep Kartvizit gidiyoruz. Aşağıdaki görselleri takip ederek kolayca bu bölüme ulaşabilirsiniz.

Son açılan ekran resminden, sarı kutucuk içine aldığımız kısımlar sizde KAPAT olarak gözükecektir. Bunları üzerine tıklayarak resimdeki gibi AÇ konumuna getiriyoruz. Yazılım olarak bu cihazın vodafone sunduğu bir özelliktir.

Eğer ki bu bölümde sizin cihazınızda da AÇ konumundan ise ikinci yöntemi geçiniz.

2. Yöntem

İkinci yöntem birinci yöntemde AÇ konumunda veya bunu yapmanıza rağmen halen bildirim geliyor ise size kesin çözüm sunacaktır.

Cep telefonumuzdan 7232 ‘ye büyük harflerle KAPAT yazarak mesaj atıyoruz. Vodafone interaktif kampanya servisinden çıkmış oluyorsunuz.

Vodafone 7232 Kapat

Not: Bildirimlerle gelen mesajı yanlışlık onaylasanız dahi paketiniz teklif edilen paket geçmiyor. Bilerek veya bilmeyerek Kabul etmeniz durumundan telefonuna bir mesaj geliyor bu mesajı cevaplamanız halinden pakete geçiş sağlıyorsunuz.

Diğer sorularınız lütfen yorum kısmından bize iletiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir