Web tasarım

Wordpress En İyi Açık Artırma Eklentisi

Wordpress En İyi Açık Artırma Eklentisi

Wordpress En İyi Açık Artırma Eklentisi mi arıyorsunuz? Bu içerikte derlediğimiz wordpress açık artırma eklentileri ile online mezat veya açık artırma platformunuz kolayca oluşturabilirsiniz.

Başlamadan Önce

Wordpress için birçok açık artırma eklentisi mevcut. Bazıları klasik bir eklentiyken, bazıları WooCommerce uzantısı olarak kullanabiliyorsunuz. Bu eklentiler seçiminize bağlı olarak, kurulumları farklılık gösterecektir.

İşte en iyi wordpress açık artırma mezat eklentileri:

1.YITH WooCommerce Auctions Eklentisi

YITH WooCommerce Auctions , WooCommerce için eksiksiz bir açık artırma eklentisidir ve dakikalar içinde açık artırma sitenizi oluşturmanıza olanak tanır.

Yith Woocommerce Auctions Eklentisi

Kullanımı son derece kolaydır ve açık artırma yapmak istediğiniz her tür ürünü kolayca ekleyebilirsiniz. Minimum teklif tutarı, minimum teklif artışı, rezerv fiyatı, şimdi satın alma fiyatı ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca, açık artırma için bir program belirlemeyi, açık artırmayı uzatmayı, yetkisiz kullanım süresi eklemeyi ve süreç üzerinde tam kontrole sahip olmayı da seçebilirsiniz.

WooCommerce’in eklentisi ile birlikte çalışır, böylece önce bir online mağaza kurarak eklentiyi aktif hale getirdiğinizde WooCommerce ürün eklediğiniz gibi açık artırma ürünleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca online ödeme almanıza ve WooCommerce’in tüm güçlü e-ticaret özelliklerini kullanmanızı kolaylaştırır.

Eklenti, diğer satıcıların sitenizde açık artırma için kendi ürünlerini listelemelerine olanak tanıyan çok satıcılı bir pazara da dönüştürülebilir . Üçüncü taraf satıcılara bir platform sağlayarak ek para kazanmanıza olanak tanır.

 2.WP Auctions Eklentisi

WP Auctions , WordPress web sitenizde açık artırmalar düzenlemenizi için woocommerce eklentisine ihtiyaç duymayacağınız bir eklentidir. Sitenize kolayca açık artırmalar eklemenize, başlangıç ​​fiyatını, tarihini belirlemenize ve tekliflerin gelmesini beklemenize olanak tanır.

2.Wp Auctions Eklentisi

Ödemeleri manuel olarak kullanıcıya e-postave, whatsapp, sms ile göndererek banka havalesi yoluyla da kabul edebilirsiniz.

Açık artırmayı web sitenizdeki bir gönderiye, sayfaya veya kenar çubuğu widget’ına ekleyebilirsiniz.

Dezavantajı, sınırlı ödeme seçeneklerinin olması ve listedeki diğer bazı eklentilerle alacağınız özelliklerin çoğundan yoksun olmasıdır. Ancak, bir e-Ticaret eklentisi yüklemek istemiyorsanız mükemmel bir seçenektir.

3.Ultimate WordPress Auction Eklentisi

Ultimate WordPress Auction , WordPress web sitenize veya WooCommerce mağazanıza açık artırmalar eklemenin başka bir iyi yoludur.

Ultimate Wordpress Auction Eklentisi

Basit bir kontrol paneli kullanarak açık artırma ürünleri eklemenize, teklif verme süresini ayarlamanıza ve açık artırmalarınızı yönetmenize olanak tanır. Ücretsiz sürüm, PayPal üzerinden ödeme kabul etmenize olanak tanır. Pro sürümü, Stripe üzerinden de ödeme kabul etmenize izin verir .

WooCommerce’de kullanmak, çok satıcılı bir eklenti kullanmanıza da izin verir. Bu, diğer satıcıların platformunuzda kendi ürünlerini açık artırmaya çıkarmasına olanak tanır.

Özellikle Online Mezat siteleri için en uygun üç eklentiyi sizler için derledik. Bu eklentiler sayesinde online mezat web sitenizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Web sitenizi sizin adınıza profesyonel bir şeklide Ahgtasarim.com tarafından oluşturulmasını istiyorsanız iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir