Web tasarım

AHG Transfer Yazılımı Rezervasyon Sistemi

Havaalanı transfer yazılımı; AHG transfer yazılımı sistemi seyahat ve taşımacılık sektöründe transfer hizmeti veren firmalara, satışlarını internet üzerinden online yapmalarını sağlayan bir transfer rezervasyon sistemidir. AHG havalimanı transfer yazılımı sayesinde şube, acenteler ve özel girişimciler internet üzerinden kolayca rezervasyon almaya başlayabilirler.

AHG Transfer Yazılımı Sistemi Nedir?

Başlıklar

Ulaşım, transfer sektöründe faaliyet gösteren firmalar için tasarlanmış özel bir yazılım sistemidir. Müşterilerin internet üzerinden hizmet satın almasını sağlayan yazılım, yabancı müşteriler için güncel döviz kuru seçme olanağı sağlamaktadır. çalışmaktadır.

AHG Havaalanı transfer yazılımı, başlangıç ücreti + km başı ücret ile iki nokta arasındaki mesafeye göre fiyat verir. Bu özelliği ile diğer yazılımlardan ayrın en can alıcı noktası seçilen iki konumu tam olarak vermesidir. Elle girilen konumlarda mesafe ve gidilecek otel, ev, rezidans veya herhangi bir nokta arasında mesafenin farklı çıkması ulaştırma hizmeti veren firmalara, yakıt zaman ve karmaşa olarak yansır. AHG Havaalanı transfer yazılımı ile bu sorun tamamen ortandan kalkar. Çünkü bu sistem; alış tam konumu ile gidilecek tam konumu haritalar üzerinden bularak kapı adresine kadar sunar. Bu sayede müşteriler ve taşıma firmaları hangi adrese gideceğini, yolun kaç km olduğunu ve ulaşım süresini gördükleri için karmaşadan kurtulurlar.

Transfer Yazılımı Sistemine Araç Ekleme

AHG transfer yazılımı sistemine her türde istediğiniz kadar araba ekleyebilirsiniz. İster otobüs, ister binek araç isterseniz de VIP transfer aracı ekleyebilirsiniz. Özgürce belirleyebileceğiniz km başı fiyatlar ile sezona bağlı olarak fiyatları anlık kolayca değiştirebilirsiniz. Araç kapasitesi ile gurup büyüklüğüne göre araç kişi ve bagaj sayısı belirleyebilirsiniz.

Havaalanı Transfer Yazılım Fiyatları

Günümüzde bir çok seçenek bulunsa da işleriniz ve kolaylaştıracak sistemi seçmek işinizi yürüyüşü açısından oldukça önemli. İşleri düzgün şekilde ilerlemesi sorunsuz rezervasyon alabilmeniz için bu sistemi uzun yıllara dayanan deneyimimizle geliştirdik. Havaalanı transfer yazılım fiyatları araştırırken tavsiyemiz düşük bütçeli seçim yerine işleriniz sonsun yürütebilecek bir sistem almanız. Bu yüzden AHG transfer yazılımı demosu nu görmeden karar vermeyin.

Demo Talebi

AHG transfer yazılımı demosunu iletişim sayfamızdan bize ulaşarak talep edebilirsiniz. Satın almak kararı verdiğinizde, web siteniz yok ise ajansımız web site tasarım hizmeti sunmaktadır. Mevcut web siteniz var ise talep formunda bunu belirtmeyi unutmayın.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir