Web tasarım

Hatay Web Tasarım

Hatay web tasarım, Bir web sitesi işletmenizin varlığını dijital dünyada temsil eder, bu işlemleri doğru kişiler tarafından yapılması faaliyetlerinizin ve iş hacminizin büyümesi demektir. AHG Tasarım olarak Göz alıcı ve kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz. Mobil cihazlar için modern ve duyarlı tasarımlar dizayn ediyoruz.

Hatay web tasarım firmaları arasında kendini kanıtlamış bir çok referansa sahip ajansımız sizlere en doğru çözümleri sunmak için 12 yıllık tecrübesi ile Web tasarım, Google ilk sıra reklamları, Dijital danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Markanız için kurumsal web tasarım

Başlıklar

Her müşterimiz için özel tasarımlar oluşturuyoruz. Herhangi bir projeye başlamadan önce firmanın, markanın kişilerin projeleri hakkında ayrıntılı bilgi sonrası uygun renk, ikon ,işlevselliğe sahip tasarımlar oluşturuyoruz.

Piyasada yer alan ucuz hazır paketlerin aksine geliştirmeye açık yönetimi kolay modern tasarımlar hazırlıyoruz.

Tüm bu önemli detayları göz önünde bulundurarak, doğru mesajı kitlenize tam olarak iletecek mükemmel bir düzen tasarlayabiliyoruz.

Firmalar – Şirketler – E-Ticaret projeleri – Kişisel – blog – haber –  magazin kategorilerinde web sitenizi hayata geçirmek için bizimle iletişime geçin.

Web tasarımda SEO neyi ifade eder?

Web sitenizi her cihaza uygun esnek tasarımlarla oluşturarak SEO ve Arama motoru dostu olmasını sağlıyoruz. Arama motorlarına uygun tasarlanmayan hazır web siteler aramalarda ilk sırada yer alabilmesi bir hayaldir.

Düzgün optimize edilmemiş,site içi SEO kurallarına uymayan web siteleri dijital dünyada hiçbir şeyi temsil edemedikleri gibi sadece site sahiplerinin ziyaret ettiği gereksiz bir işleve sahip olur.

Hayat web tasarım fiyatları

Birçok kategoride web sitesinin olması tek bir fiyat ile sabitlenemez. Web sitesi fiyat listesi belirli kriterlere sahip farklı fonksiyonlardan oluşan yazılımlar için aynı olmasını bekleme oldukça yanlış bir yaklaşımdır. Farklı kategoride ki  sitelere farklı fiyatlara sahiptir. AHG web tasarım indirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir:

  1. Kurumsal web tasarımlar : 1749 ₺ ile 2499₺ arası
  2. Limited, A.Ş, Holdingler : 2000 ₺ ile 4999 ₺ arası
  3. Kişisel, Blog ,Mağazin web tasarımlar : 1400 ₺ ile 2000 ₺ arası
  4. E- Ticaret web tasarımları : 3490 ₺ ile 6999 ₺ arası fiyatlara sahiptir.

Bu kategoriler dışında ki ; Otel, Transfer ,Emlak ,Turizm gibi web  tabanlı uygulamalar, Google reklamları , İşletme Harita Kayıtlar için hızlıca  Teklif Alabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

 

 

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir