Web tasarım

En İyi Wordpress E-Ticaret Temaları

Günümüzde bir çok girişimci online mağaza kurarak ürünlerini satmak istiyor. Özellikle wordpress alt yapısı ile kurulan özgün e-ticaret sistemleri için wordpress e-ticaret temaları gerekli oluyor. Bu içeriğimizde en iyi wordpress e-ticaret temalarını derledik. Ürünü kategorilerinize uyan temaların demolarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Yeni girişimci iseniz, Wordpress e-ticaret mağaza açma rehberimiz inceleyerek nerende başlayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki tema önerilerinde wordpress e ticaret teması ücretli ve ücretsiz seçenekler yer almaktadır.

Wordpress E-Ticaret Woocommerce Temaları

Başlıklar

1-Flatsome Tema (Ücretli)

Flatsome Temasi 1

Flatsome teması şuanda en popüler e-ticaret temaları sıralamasın da ilk sırada. Ürün bir çok kategori için ürün satış desteği sunuyor. Sınırsız seçeneklere ve devrim niteliğinde duyarlı bir sayfa oluşturucuya sahiptir, böylece kodlamadan her şeyi oluşturabilirsiniz.


2-WoodMart Tema (Ücretli)

Woodmart Temasi

Çevrimiçi mağazanızın yeni ve benzersiz görünmesini sağlayacak modern, temiz bir tasarıma sahiptir. Giyim, mobilya, el yapımı, elektronik, alet, gıda, dijital ürünler ve diğerleri gibi her türlü ürün için kullanabilirsiniz.


3-XStore Tema

Xstore Temasi

Bu zarif ve sezgisel tema özenle geliştirilmiştir ve profesyonel görünümlü ve güvenilir bir online mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak sayfaları, araçları ve ayarları içerir.


4-Porto Tema

Porto Temasi

Porto teması, son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlı bir Ultimate Wordpress + WooCommerce Temasıdır. Her tür işletme, portföy, blog ve e-ticaret sitesi için uygundur. Özel projeleriniz için bir başlangıç ​​noktası olarak harika. Porto, 10 ana sayfa düzeni ve görünümü içerir ve herhangi bir amaca uygun olması için büyük bir varyasyona sahiptir


5-Shopkeeper Teması

Shopkeeper Temasi

Shopkeeper çok amaçlı bir temadır, çok çeşitli sektörler ve stiller için siteler oluşturmanıza olanak tanır. Online mağazalar, ürün katalogları, bloglar, portföyler veya kurumsal siteler.


6-Electro Tema

Electro Temasi

Electro, çevrimiçi mağazanızı güçlendirmek için WooCommerce’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için Transvelo tarafından tasarlanan sağlam ve esnek bir WordPress temasıdır. Tasarım Elektronik Mağazası, Satıcı tabanlı pazar yerleri, bağlı kuruluş web siteleri için çok uygundur. Amazon, flipkart, snapdeal, walmart, alibaba, aliexpress vb. gibi en popüler e-Ticaret web sitelerinde bulunan gelişmiş özelliklerin çoğuyla birlikte inşa edilmiştir.


7-Savoy Minimalist Tema

Savoy Tema

Savoy teması harika bir çevrimiçi mağazanın temelini oluşturur. Modern minimalist tasarımı ürünlerinize odaklanır ve yerleşik AJAX işlevselliğimiz müşterilerinize hem masaüstü hem de mobil cihazlarda kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunar.


8-Neighborhood Tema

Neighborhood Tema

Neighborhood teması, süper duyarlı, retinaya hazır ve 1170px Twitter Bootstrap çerçevesi üzerine inşa edilmiştir. Sınırsız olanaklar sunan en güçlü Swift Çerçevesi ile modern ve son derece şık bir tasarıma sahiptir. İnanılmaz Swift Sayfa Oluşturucu ile modern e-ticaret siteler oluşturma imkanı sunuyor.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir