Dijital Reklam

instagram sponsorlu reklam

instagram sponsorlu reklamlar ile işinizi BÜYÜTÜN 🚀

Dünyanın en popüler görsel sosyal ağı instagram da 600 milyondan fazla hedeflenmiş kullanıcıya ulaşmak ister misiniz? Bir #Instagram reklam ajansı olarak, Reklamlarınızla doğru müşterileri hedeflemek, reklam harcamalarından tasarruf etmek hedeflerinizi karşılamak ve kampanyalarınızı ölçeklendirmek için size çözümler sunuyoruz. İş hedefiniz, yeni bir ürün pazarlamak, Hizmetiniz tanıtmak, uygulama indirmelerini artırmak, satın almak veya yaklaşmakta olan bir etkinliğe katılmak için trafik çekmek olsun, instagram reklamlarının son derece görsel ve ilgi çekici bir kitleye ulaştığı kanıtlanmıştır. instagram acentemiz, ürününüzü veya hizmetinizi sevecek bir niş pazara girmenize yardımcı olur ve istediğiniz yerde işinizi hızlı bir şekilde büyütür. İşte instagram’da reklam vermenizin üç nedeni.

Dijital reklamların geri dönüş hacimleri büyük

İşletmeler her yıl dijital reklamcılık için bütçelerini artırıyor. Aslında, toplam çevrimiçi harcamanın 2016 yılında 151 milyar dolardan iken 2019’da 254 milyar dolara yükselmesi bekleniyor. Ek olarak, dijital reklamcılık, geleneksel medyadan daha fazla hedefleme mekanizması sağlar.

Dünyanın en büyük mobil reklam platformlarından biri

Dünyada 750 milyon Instagram kullanıcısı var bu sayının 95 milyondan fazlası günlük olarak etkileşime giriyor. İşte size işinizi büyütmede yepyeni bir pazar. Böylesine büyük bir düzenli kullanıcı tabanına sahip olan Instagram, hedef kitlenize küresel olarak ulaşmak için en üst düzey platformdur.

Yoğun kullanıcı

instagram’da, her gün paylaşılan 40 milyardan fazla fotoğraf ve 3,5 milyardan fazla video var. Instagram’daki katılım oranları% 4,2 iken, Facebook ve Twitter gibi diğer sosyal medya platformlarında katılım oranı% 0,3 ile 0,7 arasında değişmektedir. Instagram’da katılımın çok daha yüksek olmasının sebebi, görsel olarak kullanımı son derece kolay olması, bilgiyi hızlı bir şekilde almanın yanı sıra çok daha fazla sayıda insanın birbirleriyle etkileşime girmesine izin vermesidir.

Bir instagram reklam ajansı sizin için neler yapabilir?

 

blank
blank

 

Instagram reklam danışmanlık almak için iletişim sayfasından bize ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu