Dijital Reklam

Facebook Reklam Danışmanlık

Firmalar için Facebook Reklam Danışmanlık Ajansı oldukça önemli ! Danışmanlık hizmeti ile reklamlarınızda Gösterim başı,tıklama başı,dönüşüm ayarlamaları doğru olması bütçenizi doğru kullanmanızı sağlayacaktır.

Reklam Dönüşüm Oranı Facebook Pixel

AHG Reklam Danışmanlık olarak sizlere işlerinizi büyütecek reklam fikirlerini ve doğru optimize edilmiş reklam kampanyalarını danışmanlık hizmeti olarak sunmaktayız. Facebook Reklam hizmetinin sizin sektörünüze nasıl fayda sağlayabileceğini  görmeniz için Facebook pixeli kullanarak hacim ölçümü ve geri dönüşümlerle hedef kitlenize odaklanmanızı sağlayabiliriz.

Facebook reklamlarını neden tercih etmelisiniz?

  • Facebook reklamlarını neden kullanmalısınız ve nasıl başlayacağınız.
  • Ajansınız için Facebook pazarlamasının Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler.
  • Facebook reklamlarınızın işe yarayıp yaramadığını ve izlenecek anahtar ölçümlerin nasıl yapılacağını bilmek.

Facebook Geri dönüş için gerçekten işe yarıyor mu? 

Facebook’ta 1,5 milyar kullanıcı var. (Bu Twitter ve Instagram’dan 3 kat daha fazla kullanıcı.) Potansiyel müşterileriniz Facebook’ta. Dogru etkileşim kuracak reklamlar ile bölgenize ülkenize hatta dünyaya hitap edebilirsiniz.

Facebook reklama nasıl başlanır?

Facebook reklam yönetimini bir uçağın kokpitindeki kontroller gibidir. Çevirdiğiniz  her bir kadran, doğru bir sürüş oluşturmak diğer kadranlarla doğru orantılı olmalıdır.Bir yanlış hamle ile tüm uçuşu berbat edebilirsiniz.

Facebook reklamlarınızın işe yarayıp yaramadığını nasıl anlarsınız?

Facebook reklamlarınızı her zaman izlemek için bir uzmana ihtiyacınız var danışmanlık sağlayan ve işlerinizi takip eden.. Sadece reklamla oluşturup işi oldu bittiye getiremezsiniz ” kesinlikle düzenli olarak  reklamlarınız izlemeniz ve değerlendirmeniz gerekir.


Başarınızı gösterimlerden değil, kullanıcı katılımında – beğenilerinizde ve paylaşımlardan – ölçebilirsiniz. Bir gönderi ne kadar fazla paylaşılırsa, yatırım getirisi o kadar ucuz olur: Doğru şekilde yönetilirse, reklam fiyatları 3-5 kat düşebilir. Ancak, bunu izlemiyorsanız bütçenizi çok hızlı bir şekilde tüketeceksiniz demektir.

Sizde bugün AHG Fcebook Reklam danışmanlık hizmeti alarak işlerinizi büyütebilirsiniz!

İletişim sayfasından bize ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu