Wordpress

Türkiye ve Dünyada ki En İyi WordPress Hosting Paketleri

En iyi wordpress hosting; Bu liste içeriğimizde worpress alt yapısı için hosting (barındırma) hizmeti arayan kullanıcılara yol gösterici bir rehber hazırladık. WordPress hosting seçimi yaparken aşağıdaki listede firmaların sunduğu özellikleri ve fiyatları dikkate alarak ihtiyacınız olan wordpress hostingi seçebilirsiniz.

WordPress Hosting Seçimi Nasıl Olmalı?

Wordpress hosting seçimi yaparken projenizin ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılayan hosting paketini seçmelisiniz. Bunu en başta belirmemizin sebebi, düşük bir paket ile başlayıp kullanıcı sayınız arttıkça devamlı bir üst pakete geçerek veri kaybı veya her seferinde yeni bir yedekleme, geri yükleme işlemi gerçekleştirmemeniz içindir. İllaki belirli bir kullanıcı sayısı geçtiğinizde hosting paketiniz yetersiz gelebilir. Tamda dikkat çekmek istediğimiz nokta; projenizin büyüklüğüne göre başlangıçta doğru hosting paketini seçmeniz, zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Blog, Haber, Mağazin, Kurumsal, E-Ticaret web siteleri için bu listede yer alana:

  • Cpu
  • Bellek(RAM)
  • Site barındırma sayısı
  • SSD disk alanı
  • SSL
  • Aylık trafik sayısı
  • Yedekleme süreleri
  • İzin verilen maksimum E-Posta hesap adeti
  • DDoS

gibi önemli özellikleri dikkate ederek seçim yapmalısınız. İşte hosting firmaları ve sundukları wordpress hosting paketi özellikleri.

En İyi WordPress Hosting Paketleri

1.Güzel Hosting Wordpress Paketleri (guzel.net.tr)

Yaklaşık 12 yıldır sunucu hizmetleri veren guzel.net.tr bir çok kullanıcı tarafından makul fiyat, güçlü alt yapı ve hızlı müşteri desteği nedeni ile ülkemizde en çok tercih edilen hosting firmalarında. Sunmuş olduğu wordpress hosting paketlerine ve fiyatlarına aşağıdaki resimlerden ulaşabilirsiniz.

Güzel Hosting Wordpress | En İyi WordPress Hosting

2.Turhost

Turhost, Türkiye’nin en köklü sunucu hizmetleri veren firmalarından biri. 2004 den bu yana hosting ihtiyaçlarına çözüm üreten firma yüksek sunucu hızları ile tanınmakta. Yıllara dayalı deneyimi ve olumlu müşteri yorumları ile turhost en çok tercih edilen hosting firmaları arasında. İşte sunmuş oldukları wordpress hosting paketleri ve fiyatları.

Turhost wordpress host | En İyi WordPress Hosting

Paketlerin tam özelliklerini incelemek için detaylı incele butonunu kullanabilirsiniz.

3.Cenuta

Aşağı yukarı dört yıllık bir geçmişe sahip olan Cenuta wordpress hosting paketlerinde sunduğu özelliklere ile piyasada adından oldukça söz ettiren bir firma. Diğer firmalarda olduğu gibi bazı wordpress hosting paketlerinde ücretsiz alan adı sunmakta. Cenuta wordpress hosting paketi ve fiyatlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Cenuta firmasından %24 indirimli WordPress hosting satın almak için ”8X2UH4YIP5PC” kupo kodunu kullanabilirsiniz.

4.Veridyen

2016 dan bu yana hizmet veren Veridyen bir çok web site sahibini ilk tercihleri arasında yer alıyor. Firmanın güçlü sunucuları ve bunu nazaran hesaplı paketleri tercih sebebi oluyor. Veridyen wordpress hosting paketleri ve fiyatlarını aşağıdaki görselde karşılaştırabilirsiniz.

Yerli hosting firmalarının sıralamasından sonra şimdi dünya genelinde wordpress hosting paketi sunan firmaları listeleyelim.

5.Bluehost

Bluehost, Tüm dünyada büyük bütçelerle reklam veren ve aldığı dönüşümlerle kendini Google gibi günlük yenileyen bir hosting firması.

Olumsuz yorumlara maruz kalsa da 180 bin üzerinde bir müşteriye sahip. Fiyatları ve sağladığı özellikler global manada karşılaştırıldığında wordpress hosting alanında lider firmalardan.

6.Fastcomet

Müşterileri tarafında bir çok platformdan aldığı yüksek memnuniyet bildirimleri ile iyi hizmeti makul fiyata sunduğunuz kanıtlamış bir firma. Amerika, Avrupa ve Asya da veri merkezleri bulunmakta. Ayrıca bir çok firmada olduğu gibi E-ticaret tabanlı projeler için özel Woocommerce hosting paketleri mevcut.

7.Hostinger

Sunucu hizmetleri alanında dünyada adından sıkça bahs ettiren hostinger, wordpress hosting alanında geniş seçenekleri ve bir çok ülkedeki veri merkezi ile dünyada en çok satış yapan firmalar arsında ilk sıralarda. Türkiye de verdiği hizmetleri hostinger.web.tr uzantılı alan adıyla sunuyor. Fiyat ve paket özelliklerini aşağıdaki tablodan inceleybilirsiniz.

Not: Fiyatlar ve özellikleri firmalar belirlediği için zaman içerisinde bu paketlerde değişiklikler olabilir. Bu listeleme 7 Nisan 2022 tarihinde yapılmıştır. Güncel özelliklere ve fiyatlara firmaların web sitelerinde ulaşabilirsiniz.

Bu listemizde Türkiye de ve dünyada öne çıkan, wordpress hosting hizmeti sunan firmaların fiyat ve özeliklerini derledik. Liste zaman içinde güncellenecektir. Bildirimlere izin vererek önemli gelişmeleri ve güncellemeleri kolayca takip edebilirsiniz. Aşağıda yer alan yorum kısmında deneyimleriniz bizimle paylaşabilirsiniz.

Değerlendirme

96 - 9.6

9.6

Toplam Puan

Bu İçeriği Değerlendir

User Rating: 4.55 ( 3 votes)

İlgili İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu