Wordpress

En İyi WordPress Temaları 2022 En Popüler Temalar

Web sitenize markanıza ve vizyonunuza uygun mükemmel bir görünüm kazandırmak için en iyi temayı mı arıyorsunuz? Binlerce WordPress teması mevcut olduğundan, yeni başlayanların ihtiyaçları için en iyi WordPress temasını bulmaları oldukça zordur. Kullanıcılar tarafından genellikle tüm kullanım durumlarına uyan tek bir WordPress teması olup olmadığı sorulur. Cevap Evet. Hemen hemen her tür web sitesinde popüler bir çok amaçlı WordPress temasını kullanabilirsiniz.

Doğru temaya sahip olmak, web sitenizin büyümesinde, yönetiminde ve geleceğinde büyük bir fark yaratabilir.

Bu yazıda, web siteniz için doğru olanı bulmanıza yardımcı olmak için 2022’nin en iyi WordPress temalarını seçtik.

En İyi WordPress Temaları

Başlıklar

Bu makaledeki odak noktamız, kendi kategorilerindeki en iyi ve en popüler WordPress temalarını vurgulamaktır. Bu listede en iyi WordPress çok amaçlı temalarının yanı sıra özel niş WordPress temalarımız var.

Kullanım durumunuza bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.

Bunu söyledikten sonra, piyasadaki en iyi WordPress temalarına bir göz atalım.

1.Divi

Divi

Divi, piyasadaki en popüler çok amaçlı WordPress temalarından biridir. Dünyanın önde gelen WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes tarafından oluşturulmuştur.

Divi, her tür düzen oluşturmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir sürükle ve bırak oluşturucuyla birlikte gelir. Ayrıca , yeni projenize hızlı bir başlangıç ​​yapmak için kullanabileceğiniz, kutudan çıkar çıkmaz, önceden hazırlanmış 20 Divi düzenine sahip olursunuz.

Ayrıca, bu son derece özelleştirilebilir Divi alt temalarına göz atın .

Divi, özel düzenlerinizi Divi kitaplığına kaydetmenize olanak tanır, böylece daha sonra gerektiğinde yeniden kullanabilirsiniz.

2.Ultra

Ultra Tema

Ultra, Themify tarafından oluşturulan en güçlü ve esnek WordPress temasıdır. Güçlü bir sürükle ve bırak oluşturucu ile her türden web sitesi oluşturmanızı kolaylaştırır.

Tek bir tıklama ile çeşitli tema ayarları, içerik, menüler, widget’lar ve daha fazlasını içeren demo kurulumlarını içe aktarabilirsiniz. Bu, yeni web sitesi projenize hızlı bir şekilde başlamanıza yardımcı olur.

15 üstbilgi/sayfa stili, 6 üstbilgi arka plan seçeneği, 6 altbilgi düzeni, 5 tek gönderi düzeni, 6 arşiv düzeni, bölüm kaydırma ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Hepsinden iyisi, paralaks açılış sayfaları ve profesyonel tasarımcılar tarafından tasarlanan diğer harika özelliklerle birlikte önceden tasarlanmış 60 eksiksiz düzenden oluşan bir kitaplığa sahip olursunuz. Yani sıfırdan bir tane oluşturmanıza gerek yok.

Ayrıca ilerleme çubuğu, sayaç, fiyatlandırma tablosu, geri sayım aracı ve daha fazlası gibi 10 bonus eklentisi alırsınız.

3.SeedProd

En İyi Wordpress Temaları 2022

SeedProd , WordPress için en iyi sürükle ve bırak açılış sayfası ve tema oluşturucusudur. SeedProd ile web sitenizi tam istediğiniz gibi blok blok oluşturabilirsiniz. Artık teknoloji dışı kullanıcılar bile kolayca sıfırdan özel bir WordPress teması oluşturabilir.

Başlamanız için önceden hazırlanmış 9 tema ile birlikte gelir. Bunlar, yalnızca ana sayfanız için değil, sitenizin her bölümü için eşleşen tasarımlara sahip eksiksiz tema kitleridir. Ayrıca satış sayfaları, tercih sayfaları, web semineri sayfaları vb. için 100’den fazla şablon vardır.

Görsel düzenleyiciyi kullanarak ihtiyaç duyduğunuz öğeler ve tema bölümleriyle temanızı hızla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, eşantiyonlar, geri sayım sayaçları, seçenek formları ve çok daha fazlası gibi yüksek dönüşüm sağlayan sayfa modüllerini kolayca ekleyebilirsiniz.

Farklı sayfalar için birden çok düzen kullanabilir ve sitenizin herhangi bir yerinde kendi renklerinizi, stillerinizi ve içeriğinizi seçebilirsiniz. Ve en iyi yanı, tüm tasarımlarınızın mobil uyumlu olmasıdır. Hatta sitenizi mobil cihazlarda göründüğü gibi önizleyebilirsiniz ve yalnızca mobil cihazlar için özelleştirmeler yapabilirsiniz.

Constant Contact , ActiveCampaign ve daha fazlası gibi popüler üçüncü taraf e-posta hizmetleriyle bütünleşir . E -posta listenizi büyütmek ve kullanıcılarınızla daha iyi bir şekilde bağlantı kurmak için bu e-posta pazarlama hizmetlerini kullanabilirsiniz .

Buna ek olarak, WooCommerce uyumluluğu ile ürünler ekleyebilir ve doğrudan açılış sayfalarınızdan satış yapabilirsiniz.

SeedProd, platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çok sayıda belge, öğretici ve samimi bir destek ekibiyle birlikte gelir.

4.Astra

Astra Temasi

Astra, istediğiniz şekilde kolayca bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan son derece özelleştirilebilir bir WordPress temasıdır. Yalnızca bir tıklamayla tam teşekküllü önceden oluşturulmuş bir siteyi hızlı bir şekilde başlatmanıza olanak tanıyan bir dizi demo ile birlikte gelir. Demoyu içe aktardıktan sonra, görünümü tercihlerinize göre özelleştirebilirsiniz.

Astra ile sayfa başlığını ve kenar çubuğunu kapatma olanağına sahip olursunuz. Beaver Builder, Elementor vb. gibi popüler web sitesi oluşturucularla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Yeni başlayanlar için mükemmel, kullanıcı dostu bir tasarıma sahip hafif bir temadır. Çevrimiçi mağazalar, danışmanlar, serbest çalışanlar, işletme sahipleri ve çok daha fazlası için çok amaçlı temalar bulacaksınız.

5.OceanWP

Oceanwp Tema

Ocean WP, istediğiniz türde web sitesi oluşturmanıza yardımcı olan hafif ve yüksek oranda genişletilebilir bir temadır. WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve Beaver Builder, Elementor vb. dahil olmak üzere popüler sayfa oluşturucuları destekler.

Size özel başlık düzenleri, sınırsız renk seçenekleri, özel widget’lar, görüntü kaydırıcıları ve öne çıkan ürünler bölümü sunar. Sonuçta, kullanımı ücretsiz!

6. StudioPress

Studiopress

StudioPress, piyasadaki en iyi premium WordPress tema merkezlerinden biridir. StudioPress temaları, yeni WordPress editörü Gutenberg ile sorunsuz bir şekilde çalışan Genesis çerçevesinin üzerine inşa edilmiştir.

StudioPress Temaları artık lider yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı olan WP Engine ailesinin bir parçasıdır . Her StudioPress teması, Genesis Framework ile birlikte gönderilir ve size sınırsız güncelleme ve lisans sağlar.

7. Avada

En İyi Wordpress Temaları 2022

Avada, tüm zamanların 1 numaralı premium WordPress temasıdır. 255’ten fazla önceden hazırlanmış web sayfası tasarımı ve 41’den fazla önceden hazırlanmış tam özellikli web sitesi ile birlikte gelen orijinal çok yönlü çok amaçlı WordPress temasıdır .

Avada, yalnızca olabildiğince hızlı başlamanız amacıyla inşa edildi. Demo yükleyicileri, önceden hazırlanmış içeriği ayarlamayı çok kolaylaştırır.

Divi ve Avada arasındaki tam karşılaştırmamızı kaçırmayın .

Sitenizi gerektiği gibi özelleştirmek için sürükle ve bırak oluşturucularını ve 1000’lerce seçeneği kullanabilirsiniz. Tüm premium WordPress temalarıyla çalışır.

8. Neve

En İyi Wordpress Temaları 2022

Neve , her türden web sitesi oluşturmak için çok amaçlı bir yaklaşımla oluşturulmuş büyüleyici bir WordPress temasıdır. Yalnızca birkaç tıklamayla web sitenize aktarabileceğiniz eksiksiz açılış sayfalarına sahip düzinelerce başlangıç ​​sitesi sunar.

Beaver Builder , Elementor Pro vb. gibi popüler sayfa oluşturucularla uyumludur . Sürükle ve bırak oluşturucu ile açılış sayfalarını tamamen düzenleyebilir ve ayrıca herhangi bir kodlama olmadan özel sayfalar tasarlayabilirsiniz.

Neve teması, WooCommerce’i kutudan çıktığı gibi destekler. Bu, ayrıca bir çevrimiçi mağaza oluşturabileceğiniz ve e-Ticaret işinizi bir sonraki seviyeye taşımak için Gelişmiş Kuponlar gibi en iyi WooCommerce eklentilerini kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Bu temanın yeni başlayanlar için kurulumu kolaydır. Ayrıca, web sitesinin üstbilgisi ve altbilgisi için özel düzenler sağlar. Yıldırım hızındadır ve web sitenizin hızını etkilemez.

9. Exponent

Exponent, görsel olarak çekici bir WordPress iş temasıdır. Gereksinimlerinize göre bir web sitesi başlatmak için kullanabileceğiniz 20’den fazla demo şablonuyla birlikte gelir.

Tek tıklamayla demo içerik içe aktarıcısı ile siteyi kısa sürede hazır hale getirebilirsiniz. Tamamen işlevsel bir web sitesi oluşturmak için içeriği yalnızca metin ve görsellerinizle değiştirmeniz yeterlidir.

Exponent teması herhangi bir dile çevrilebilir, bu da kolayca çok dilli bir site oluşturabileceğiniz anlamına gelir . Diğer özellikler arasında renk yönetimi, Google Fonts desteği, portföy bölümleri, resim galerileri ve atlıkarıncalar bulunur.

10.Jannah

En İyi Wordpress Temaları 2022

Jannah, yeni duyarlı tasarımlar, harika yeni özellikler, eksiksiz 1 tıklama web sitesi demoları ve ömür boyu ücretsiz güncellemelerle kaplı İçerik Pazarlamasına sahiptir.

11. Porto

En İyi Wordpress Temaları 2022

Porto, yeni web siteniz veya e-ticaret mağazası tasarımınız için daha iyi bir seçimdir. Tema birkaç yıldır dünyanın en popülerleri arasında yer alıyor, sürekli geliştiriliyor ve tasarım trendlerini ve en iyi kod uygulamalarını takip ediyor

12.Flatsome

Flatsome

Flatsome, mağazanız veya şirket web siteniz veya bir ajans veya serbest çalışan iseniz tüm müşteri web siteleriniz için mükemmel bir temadır. Harika bir kullanıcı deneyimine sahip süper hızlı yanıt veren web siteleri oluşturmak için gereken tüm araçlara sahiptir. Sınırsız seçeneklere ve devrim niteliğinde duyarlı bir sayfa oluşturucuya sahiptir, böylece kodlamadan her şeyi oluşturabilirsiniz.

13.The7

The7 Temasi

The7, bugüne kadar piyasada bulunan en özelleştirilebilir WordPress temasıdır. Size başka hiçbir temanın eşleşemeyeceği yaratıcı özgürlük verir. Acemi veya profesyonel, web sitesi sahibi, yaratıcı profesyonel veya dijital ajans olmanız fark etmeksizin The7, herkese muazzam bir güç ve benzersiz bir değer sunar.

14.Betheme

Betheme

Betheme sadece bir fikir olduğundan, daha önce denediğimiz diğer tüm çok amaçlı WordPress temalarından farklı olacağını biliyorduk.

Herhangi bir kod yazmadan üzerinde çalışmanız gereken herhangi bir projeye kolayca uyum sağlayabilecek başka bir WordPress temasından daha fazlasını oluşturmak istedik. Zamandan tasarruf etmek ve özgürlüğün tadını çıkarmanıza yardımcı olmak için sıfırdan tasarlanmış bir tema.

Wordpress kategorisindeki yeni içeriklerden haberdar olmak için bildirimlere izin vermeyi unutmayın.

Bu yazımızda en popüler ve en çok tercih edilen WordPress temalarını derledik. Aşağıda yer alan kısımdan görüşleriniz yorum olarak bize bildirebilirsiniz.

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir