Kayseri Kurumsal Web Tasarım

Kayseri kurumsal web tasarım; Kayseri web tasarım hizmeti veren firmamız, uzman web tasarımcı kadrosu ile firmanızın, hizmet veya ürünlerinizi İnternette en iyi şekilde temsil etmesini sağlıyoruz. Etkileyici modern tasarımları sizi en iyi şeklide temsil etsin!

Kurumsal web sitesi hizmeti almış binlerce müşterimiz işlerini katlayarak büyütüyor. Günümüz teknolojisini yakından takip etmeniz iş hacminizin büyümesine, işleriniz kolaylaşmasını sağlar.

Büyüme eğilimi; Kurumsal web tasarım imajınız yansıtır, bunun sonucu marka bilinirliğinizin seviyesi yükselerek müşterileriniz satın almak eğilimini artırır. Sizde Kayseri kurumsal web tasarım hizmeti alarak işlerinizi ivmeli olarak büyütün.

AHG, Kayseri web tasarım firmaları arasında; En iyi fiyat garantisi vermektedir. Kurumsal kimlik ve marka yönetim hizmeti için iletişim seçeneklerinde teklif alabilirsiniz. Kurumsal web sitesini yanı sıra, Google Ads Reklam Danışmnalık ve Reklam yönetim hizmeti de vermektedir.

Ajansımız: Günlük değişen ve hızla büyüyen web teknolojilerini yakından takip ederek inovasyonel çözümler üretmektedir.

Neden Web Sitesi Tasarımı Yaptırmalıyım?

Başlıklar

Dijitalleşen dünyada hizmetlerinizi, ürünlerinizi dükkanınızda veya ofisiniz de sergileyerek internetten bulunan potansiyel müşterilerinize ulaşamazsınız. Milyonlarca potansiyel müşterinizi kaçırıyor olabilirsiniz!
Markanızın imajını herkese duyurun!

Hizmetlerinizi, ürünlerinizi web sitenizin portföy sayfanızdan tanıtarak müşterilerinize referanslarınızı, müşteri yorumlarınızı, çalışma politikanızı, açılış – kapanış saatlerinizi, iletişim bilgileriniz, foto galeri, video galerinizi tanıtabilirsiniz.

İşlerini büyütmek isteyen Girişimciler, işletmeler, firmalar, şirketler web sitesi ile milyonlara ulaşıyor. Birçok insan alacağı hizmeti veya ürünü internet üzerinde arıyor. Sizde aramalarda yer alın bilinirliğinizi artırın işlerinize hacmin kazandırın.

Neden AHG web tasarım Ajansını Tercih Etmelisiniz?

İlk tercih sebebi müşteri memnuniyetidir. Sloganımız ‘’Önceliğimiz Memnuniyetiniz’’ ücret öncesi memnuniyete öncelik veriyoruz.

Aynı sektörde hizmet veren diğer firmalardan bizi ayıran ikinci temel özellik dijital dünyada işlerinizi büyütecek planlamalar yapmamızdır.

Web sitesi tasarımlarınızı sizin en iyi temsil edecek renk, vektör, font a göre belirlemekteyiz. Özel tasarımlar hazırlıyoruz.
Varlığınız hem dijital ortamdan hem de fiziksel ortamdan büyüte bileceğiniz Etkili marka yönetimi için SEO tabanlı, uygulamalı danışmanlık sunmaktayız.

Neler Satın Alacağım? Ne kadar Süreli?

Somutlaştıracak olursak, Domain (Alan adı) bir insanın ismini, Hosting (Barındırma hizmeti) bedenini temsil eder. Web site adresiniz www.abc.com başlayan kısım hostinge içerikleriniz olduğu( resim, tema, sayfalar vb.) yönelerek görüntülenmesini sağlar.

  1. Domain (Alan adı), – bir yıllığına satın alınır her yıl yenilenir.
  2. Hosting, (Barındırma hizmeti) bir yıllığına satın alınır her yıl yenilenir.
  3. SSL, Günümüzde web siteleri için olmaz ise olmazıdır. web sitenize güvenli şeklide bağlanılmasını sağlar. yıllık yenilenir.
  4. Tema, Sektörünüze veya içeriğinize uygun renklerden ikonlar görsellerden oluşan toplam içerik bütünü.
  5. Sayfalar, Anasayfa, Hizmetler, Hakkımızda, Ürünlerimiz, Bizden haberler, Misyon , vizyon, iletişim, teklif al gibi öznel içeriklerdir.
  6. Yaptığınız işi tanıtan paketlere göre adeti değişen makale.

Paket ve Fiyatlandırma

Gümüş PaketGold Paket ( Önerilen)Elmas Paket
Domain (Alan adı)Domain (Alan adı) Domain (Alan adı)
Hosting, (Barındırma)Hosting, (Barındırma) Hosting, (Barındırma)
SSLSSL SSL
TemaTema Tema
Sayfaların oluşturulması (10 adet)Sayfaların oluşturulması ( 20 adet)Sayfaların oluşturulması ( 35 adet)
4 Adet Makale8 adet makale16 adet makale
Harita konum eklemeHarita konum ekleme +2
Site dışı SEO stratejisiSite dışı SEO stratejisi
Rakip analiziRakip analizi
Woocommerce kurulum
Merchant Center kurulumu
1999 ₺2500 ₺6500 ₺
Şimdi Satın AlŞimdi Satın AlŞimdi Satın Al

Diğer Hizmetler

E-Ticaret web sitesi

Kişisel web sitesi

Haber – Mağazin web site

Kooperatif – Dernek web sitesi

tasarımları ile takipçilerinizi artırarak topluluğunuzu büyütebilirsiniz. Sivil toplum temsilcileri, temsil ettiği topluluğa faaliyetlerini, Planlarını, Haberleri, sunacakları bir web site tasarımı sayesinden etkileşimi artırabilirler.
Kooperatif veya Sanayi organizasyonu yöneticileri, web sitesi sayesinden bağlı olan iş, işletme sahiplerine, bilgilendirme e-postası ,bildirim, haberler gibi bir çok içeriği kolayca sunabilir.

Dijital Pazarlama Hizmeti

Google ads arma ağı reklamları diğer adı ile ilk sıra reklamları ile reklam danışmanlık, reklam yönetim hizmeti sunmaktayız.

Ayrıca Google ads reklamları ile YouTube, Görüntülü reklam seçenekleri ile marka bilinirliğiniz veya ürün satışlarınız artırabilirsiniz.

Google benim işletmem haritalar konum ekleme ve SEO çözümleri. İşletmenizin haritalarda ve aramalarda ilk sıralarda yer almasını sağlayacak çalışmaları yapıyoruz.

Google benim işletmemde olduğu gibi Yandex haritalara ve Apple hartalara işletmenizin konumunu ekleme hizmeti sunmaktayız.

E- Ticaret sitenizdeki ürünlerinizi Google Merchant Center kurulumu yaparak, Alışveriş sekmesinde yer almasını sağlayarak organik ürün satışlarınızın artmasını sağlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir