Google Ads Reklam Danışmanı

Google ads reklam danışmanı , Google ads reklamlarına bir yatırım yapmayı planlıyorsunuz veya hali hazırdaki reklamlardan istediğiniz dönüşümü elde edemiyorsanız doğru yerdesiniz!

AHG dijital pazarlama ajansı olarak 8 yıldır bir çok sektör Google ads danışmanlığı sunmaktayız. Reklam kampanyanızı yönetecek bir uzmana ihtiyacınız var ise veya gösterimdeki reklamlarınızdan istediğiniz dönüşümü elde edemiyorsanız Google ads reklam danışmanlık hizmeti alarak bu sorundan tamamen kurtulun!

Neden Google Ads Reklam Danışmanı Hizmeti Almalısınız?

Google ads reklam danışmanı işlerinizi büyütmede size büyük ölçüde yardımcı olur. Kampanyalarınız en iyi şeklide optimize ederek potansiyel müşterilerinize ihtiyaç duydukları anda ulaşmanızı sağlar. Bu sayede bütçenizi boşa harcamamış olursunuz.

Google Adwords danışmanı neler yapar?

Google adwords danışmanı reklam kampanyalarınız verimli olması ve geri dönüşleri tutarlılık göstermesi için aşağıda yer alan maddeler üzerinde hizmet sunar.

 • Reklamlarınızı doğru optimize ederek daha az maliyetle daha çok dönüşümü almanızı sağlar.
 • Sonuç elde edemediğiniz reklam kampanyalarınızdaki eksiklerini düzelterek veya yeni kampanyalar oluşturarak yaşamış olduğunuzu sorunları ortadan kaldırır.
 • Uzman modda siz uygun olan reklam kampanyası ve teklif verme türünü seçerek paranızı boşa harcamanıza engel olur.
 • Devamlı değişen rekabet oranları, Kalite puanlarına karşı sıralamadan konumunuz korumanıza sağlar.
 • İşinizi yoğunluğunuz nedeni ile takip etmekte zorlanacağınız reklam kampanyalarını sizin yerinize takip ederek oluşabilecek olumsuzlukları ortadan kaldırır.
 • Rakiplerinize karşı yeni stratejilere oluşturarak güncel kalmanızı sağlar.
 • Reklam kalite puanınızı artıracak girişimlerde bulunarak tıklama başı daha az maliyet ödeyerek daha üst konumda olmanızı sağlar. Ör.: Web site hızınızı artırarak müşterilerinize kalıcı bir deneyim sunmak
 • Günlük, haftalık, aylık raporları sunar. Reklam harcaması, Tıklama sayısı, Dönüşüm oranları gibi bilgileri bir araya getirerek analiz yapar. Bu analizler sayesinde reklamlardan ne kadar gelir elde ettiğinizin raporuna ulaşırsınız!

Sonuç olarak Google ads reklam danışmanı ile çalışmak size %100 üzerinde bir karlılık sağlayacaktır. AHG dijital pazarlama ajansı bir çok uzmanı bünyesinden bulundurmaktadır. Danışmanlık almaya karar verdiğinizde doğru pazarlama stratejisi doğrultusundan reklam kampanyalarınız oluşturulur.

Google Ads Reklam Kampanyası Modelleri

 • Arama Ağı Reklamları – arama motoru reklamları, Duyarlı, Metin ve Telefon araması üreten reklamlar.
 • Görüntülü Reklam Ağı – Hedef kitleniz göre görsel reklamlar, arama ağından topladığınız müşterilerinize yeniden pazarlama seçenekleri.
 • Alışveriş Reklamları – E- Ticaret pazarlama ürün reklamları
 • Video Reklamlar – Youtube video reklamlar, video önü veya saniye bazlı reklam modeli.
 • Gmail reklamları – E-posta pazarlama reklam modeli.

Google reklamlarının marka bilinirliğini artırdığınız unutmayın!

Süreç Nasıl İlerliyor?

Danışmanlık Süresi 26 günlük süreyi kapsar. Daha önceden oluşturulmuş bir reklam hesabınız var ise Reklam hesabınız incelenir. Sorunlar varsa tespit edilerek sıralamış olduğumuz adımlar uygulanır.

Reklam hesabınız yok ise sizin isminize veya şirketinize ait bir Google ads hesabı oluşturulur. Ödeme yöntemleriniz reklam panelinize eklenir. Kampanyalarınız izleyebileceğiniz Google ads mobil uygulamasını indirerek ilerlemeleri izleyebilirsiniz. ( Reklam Hesabı oluşturmak ek ücret tabidir!)

Reklam kampanyalarınız yayına girdiğinde yapmış olduğumuz anlaşma doğrultusunda danışmanlık ücretini ödersiniz.

Ek olarak web siteniz yok ise ahg tasarım her sektöre uygun web sitesi tasarım hazırlamaktadır. Referanslarımız için Whatsapp üzerinde iletişim kurabilirsiniz.

Şimdi danışmanlık alarak zamanınızı ve bütçenizi boşa harcamayın!

Canlı Destek için Tıklayın
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?