Web tasarım

Bursa Web Tasarım

Bursa web tasarım, Web tasarım bir markanın veya kişinin internet platformuna tutulmuş olan aynası olarak nitelendirebiliriz. Kurumsallaşmak isteyen bir firma veya kendisini tanıtmak isteyen herkes dijital dünyada yerini almalıdır. İş görüşmesine gidildiğinde kıyafetimize özen gösteriyorsak web site tasarımı da bu derecede önem taşımaktadır.

Bursa web tasarım

Web sitelerinin giderek öneminin arttığı bu dönemlerde AHG tasarım olarak web sitesi tasarımlarınızı hedef kitlenize sektörünüze en uygun şekilde tasarlıyoruz. Bu sayede hedef kitleniz küresel ortama yayılabilecektir. Ürünlerinizi hizmetleriniz veya fikirlerinizi doğru web site tasarımı , işlevleri ile tüm dünyaya pazarlayabilirsiniz.

Bursa kurumsal web tasarım

Kurumsal tasarımınızla tüm dünyaya hizmetlerinizi referanslarınızı ürünlerinizi rahatlıkla tanıtabilirsiniz. Şirketinizi tüm dünyada ki iş verenlere dil seçenekleri modülü ile kendi dillerinde tanıtabilir referanslarınız sunabilirsiniz.

Her işi, ehline bırakmanın doğru olduğu gibi web site tasarımı da profesyonel ellere bırakılmalıdır. Günümüzde birçok kişi amatörce web site tasarımı yapmaktadır. Markanızın imajını dijital dünyada profesyonel tasarımcılar tarafından yapılması başlangıçta doğru adımdır.

Web Site Tasarım Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız fiyatların nasıl belirlendiği oldukça önemlidir. Bir çok kategoride ki web sitesinin fiyatını tek fiyat olarak öğrenmeye çalışmak oldukça yanlış bir yaklaşımdır.

Örneğin 5-6 sayfadan ve blog içeriğinde oluşan web sitesinin maliyeti 1500 ₺ ile 2500 ₺ arası değişmektedir. Sabit klasik içeriklerden oluşan bu örnekteki web sitesi için harcanan maliyet düşük olduğundan fiyatta bu değerler arasında değişmektedir.

Kurumsal web sitelerinde dil seçenekleri iş formları özel sayfalar ve diğer içerikler yer aldığından dolayın fiyat 1750 ₺ ile 3000 ₺ arası değişmektedir.

E-Ticaret web sitelerinde daha fazla emek daha fazla işlevsellik olduğundan dolayı 3500 ₺ ile 7000 ₺ arası fiyatlara sahiptir.

SEO çalışmaları ve Site hız optimizasyonları web tasarımı konusunda oldukça önemlidir. Ayrıca harici SEO çalışmaları fiyatlandırmayı da etkilemektedir.Bir web sitesinin mobil uyumlu olması beklenen özelliklerden biridir. Her kategoride tasarladığımız web siteleri bu fiyatlara dahildir.

Yukarıda sıraladığımız gibi bir web sitesi tasarlanırken fiyatı belirleyen birçok etken mevcuttur. Bu nedenle web sitesi sahipleri ihtiyaçlarını belirlemeli ve işlerini uzman güvenilir kişilere bırakmalılardır.

AHG web tasarım

AHG bursa web tasarımı veya web sitesi yazılımı için talep edilen hizmete göre en uygun fiyatları belirlemektedir. Uzun yıllar sektörde edindiğimiz tecrübe ile benzersiz bir tasarım hizmeti sunmaktayız. Kalite standartlarının üstünde bir performans ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Dijital dünyada birçok web sitesi bulunmaktadır.Binlerce web sitesinin arasından yalnızca en iyi dizayn edilmiş web siteleri adlarını üst sıralara taşıyabilmektedir. AHG web tasarım bünyesinde bulunan profesyonel yazılım uzmanları ile sizleri rakiplerinizden farklı kılacak web tasarımlar sunmaktadır.

Rekabet ortamında adını üst sıralara taşımak her kurum ve kişi için ihtiyaçlara göre çalışmalarımızı yürütmekteyiz. SEO Adwords reklamları ve dijital reklam hizmetlerimiz bu çalışmalara örnek teşkil etmektedir.

Sizde ihtiyacınız olan web tasarıma sahip olmak için bizlere şimdi ulaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu