Benim işletmem uzmanı

Benim işletmem uzmanı : Haritalarda ve Google aramalarında yer almak için işletmenizin bir konumu olsun yada olmasın işinizi yakın ve uzak çevreler kolayca duyurmamım en kolay yolu işletme harita kayıtlarıdır. Bu içerikte benim işletmem uzmanı destek ekibinden yardım alarak işletme profiliniz haritalarda ve arama ağında görünürlüğünü artırabilirsiniz. Benim işletmem kayıt işleminin nasıl yapıldığını bu içeriğimizde sıraladık.

Benim işletmem uzmanı işletme profiliniz için neler yapar?

Google haritaların sunmuş olduğu bu hizmetten  bir çok firma kategorisi yararlanmaktadır. Oteller, Mağazalar, Spor salonları, Restaurantlar, Hizmet ve ürünü pazarlayan bir çok firma yer alıyor.

İşletmelerin harita ve aramalarda görünmeden önce işletmelerini doğrulamaları gerekmektedir. Bir çok doğrulama yöntemi vardır bunları aşağıda sıraladık.

Google benim işletmem doğrulama

Bu doğrulama seçenekleri her işletme için geçerli değildir. Sabit bir konum gerektiren işletme kategorileri için kart postalla doğrulama zorunlu kılınmıştır. Dijital hizmet sunana bazı ajanslar işletmeler için ise mobil veya telefonla doğrulamayı Google play dan mobil uygulamasını indirerek yapabilirsiniz.

Aramalarda ilk sayfada veya ilk sırada yer almak için SEO ayarları, Etiketler, İşletme açıklaması, Resimler doğru optimize edilmelidir. Buda uzmanı olan biri ile çalışmakla mümkündür.

Benim işletmem destek ekibi

Google benim işletmem seo uzman biri tarafından optimize edilmesi; ilk sayfa da yer almanızı sağlayacak ve bunan paralel olarak potansiyel müşterileriniz size ulaşmasına, iş hacminin büyümesine yarayacaktır.

Benim işletmem destek ekibi ve işletme sayfası optimizasyon hizmeti veren AHG web tasarım ve Dijital pazarlama ajansından bu konuda rahatlıkla hizmet alabilirsiniz.

Google Adwords reklamları ile işletmenizin profilini ik sırada serğileyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki formda yer alan mesaj kısmında bunu belirtmelisiniz.

Hizmet Neler içeriyor?

İşletmenizin Haritalarda ve aramalarda yer alması için Markanızı en doğru ifade başlık, işinizin ayrıntılı açıklaması, hangi kelimelerde yer almak istiyorsunuz ön araştırma sonrası;

ve işletmeniz için uygun olan doğrulama yöntemini yapıyoruz.

Bu işlemler danışmanlık içerir. işetme kaydı olanalar içindir. danışmanlık Ücretlidir.

Ücretler

Hali hazırdaki işletme kaydınız için SEO optimizasyon hizmet bedeli: 400 ₺ dir.

Hemen Başvur

Go to the full page to view and submit the form.

Ekler:

Üçüncü taraflarla  çalışma politikasını ulaşmak için linki ziyaret edebilirsiniz.

İşletme girişinizi Aramalarda ve Haritalar da nasıl yöneteceğinizi öğrenin . Potansiyel müşterilerinizle etkileşimde bulunun ve onlara işletmenizin hikayesini anlatın.
Başlamak için google.com/business adresini ziyaret edin.

Exit mobile version